Ahoj borci,
jmenuji se Kuba, přezdívkou Pan Levandulový. Levandulový z čistě prozaického důvodu, protože miluju vůni levandule. Jinak je mi bohužel něco málo přes třicet a pořád se to zhoršuje (zatracená entropie a genetika). Také už jsem ženatý a chodím normálně do práce. No, už jen z toho, co tu píšu, bych chytil depresi. Ale nebojte se, není to tak zlé. Tělo už je starší, ale duchem je mi pořád 20, ženu mám naprosto úžasnou (skvělé vaří, má obří přednosti a taky mi dovolí jakoukoli blbost, kterou si zrovna vymyslím) a práce je taky v pohodě (mám hodně času na cestování).
Miluju jakýkoli pohyb v přírodě, ale čím víc je vertikální, tím líp. Rád o sobě smýšlím jako o horolezci, lezci, ultramaratonistovi, atd. Jsem specialista na blbosti všeho druhu (tree climbing, slackline, cestování, pivo, atd.) Mým typickým znakem je, že sebou všude tahám pivko Radegast. A to proto, že nejen skvělé chutná, ale na horách je důležitá životospráva, a Radek obsahuje vše, co vaše tělo a duše potřebuje.

V galerii níže naleznete pár ilustračních samojebek.

Ještě sem přidám popis mé osoby z pohledu mého lezeckého parťáka Vency:

Kuba je blázen, který se jde za každou cenu podívat tam, kde ještě nebyl. Nikdy nezahálí, každý víkend vstává brzo ráno a vyráží někam ven bez nějakého velkého plánování. Vyznavač zdravého životního stylu. Rád hledá hranice fyzických a psychických možností u sebe i svých parťáků (u mě je dostkrát nalezl). Prostě extrémista, vytrvalec a punkáč, co žije s jednou ledvinou, ale za to naplno. Nerad se vzdává. Neumí chlastat. Na svojí vlastní svatbě byl úplně naplech už v 8 večer a šel spát. Rád podceňuje svého bratra Ondru. Taky rád telefonuje manželce Janě a ptá se, co bude k večeři. Koupil si šedesátku lano, které má jen 50 m, ale moc ho to netrápí. V Polsku s ním zřejmě nikdo nechce lozit, tak začal lozit po stromech.

A ještě z pohledu mé ženy:

Můj manžel má velký talent, nejen věci náramně zveličovat, ale hlavně vše hnát do extrému a zároveň o sobě tvrdit, že je to „ úplně normální “! Což dokáže mě buď hodně pobavit, anebo pěkně zvednou ze židle. Bohužel totéž požaduje i od druhých, kteří takoví blázni nejsou. Je to štír jak vyšitý z učebnice. Schopný čehokoli, jen aby se předvedl jaký je borec. Nemůžu říct rozumný, protože to se mu úplně příčí, a takový být vůbec nechce, a popravdě ani není, ale s přibývajícími léty i on už řadu věci zvažuje a začíná přemýšlet. Rád slyší chválu, ale přechválit se nesmí, jinak je vše ztraceno. Se svým bratrem Ondrou hrají věčný souboj, kdo je lepší. A hlavně pozor Kuba je α-samec! Tohle mu nevyvrátí nikdo, má pro to pádné argumenty (nejen to, že má stehna jako řecký bůh)! Každopádně s ním není nuda.

Please follow and like us:
error

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *